powieść historyczna

Recenzja

Nie wiem czy cieszyć się, czy płakać. Czekałam na premierę tej powieści z zapartym tchem i z jednej strony towarzyszy mi teraz wielka radość, a z drugiej ogromny smutek - bo przecież to koniec pewnej serii. Dzisiaj opowiem Wam o trzecim tomie genialnego cyklu sensacyjno-szpiegowskiego. Zapiszcie sobie ten tytuł - obiecuję, że warto.

Recenzja

Absolutnie pasjonująca, niezwykle klimatyczna, przepełniona wiedzą i charakterystycznymi postaciami – właśnie taka jest powieść Wojciecha Dutki pt. „Bractwo Mandylionu”. Powieść, która powinna trafić w ręce wielu czytelników. Dlaczego? O tym w dzisiejszym wpisie.

Recenzja

W zeszłym roku, pisząc recenzję „Kuriera z Toledo”, miałam niesamowicie trudny orzech do zgryzienia. Myślicie, że przy okazji pisania o „Kurierze z Teheranu” jest łatwiej? Absolutnie nie. Ale o tym za chwilę. Zapraszam do lektury :)

Recenzja

Zawsze unikałam książek o tematyce obozowej. Czułam, że ten temat jest dla mnie zbyt trudny i bolesny. Kiedy jednak pojawiła się propozycja objęcia „Anioła z Auschwitz” patronatem medialnym, to stwierdziłam, że czas się przełamać i zapoznać z jego fabułą. Czy żałuję? Absolutnie nie.

Recenzja

Są takie książki, do opisania których potrzebny byłby mi dodatkowy kurs języka polskiego :) Serio! Może brzmi to śmiesznie, ale czuję się nieswojo myśląc o zadaniu, jakie na mnie dzisiaj czeka. Chciałabym wyrazić swoje uwielbienie dla książki „Kurier z Toledo” Wojciecha Dutki, ale biorąc pod uwagę tak piękny język, którym autor napisał tę powieść, czuję się niegodna tego aby ją w ogóle opisywać :) Jeśli jednak jesteście ciekawi jak wybrnęłam z tego zadania to zapraszam na dzisiejszą recenzję :)

Subskrybuj RSS - powieść historyczna

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.